google-site-verification: googlee9dd4bb207d5386a.html

Havuz Berraklaştırıcı

Havuz çöekltici çöktürücü havuz suyundaki mineralleri hızlı bir biçimde…Devamı:
Amacına uyğun hizmet etmesi ve yıllardan beridir havuz kimyasallarında bir numara olan Eczacıbaşı Maratem M825 Hızlı Çöktürücü 20L dir. Ürünleri kullanmaya başladığınız zaman aramızdaki farkı siz kendinizinde fark edeceği nizi ,göz göre neden bu kimyasallar için daha fazla ödeyesiniz peki.?

Hızlı Çökeltici ( çöktürücü ) M825
Hızlı Çöktürücü 20L Eczacıbaşı Maratem

Havuz çöekltici çöktürücü havuz suyundaki mineralleri hızlı bir biçimde ( Topaklaştırarak) havuz zeminine dibine çöktürmektedir.Daha temiz bir havuz suyu için sizlerde Havuzu ilk doldurduğunuzda veya havuza su takviye etmeniz durumunda bu kimyasaldan havuzun su tonajı ile alakalı olmak üzere belirli bir miktar kullanmanız yeterli olucaktır.

M825 Hızlı Çöktürücü 20L kullanmanızı önermekteyiz. Bu ürün Güneydoğu Anadolu bölge bayii sadece Gaziantep Havuzculuktur. Başka yerde bulmanız ve tedarik etseniz dahi kopya bir üründür.

Nasıl Etki sağlar!

Eczacıbaşı Maratem M823 Konsantre Su Berraklaştırıcı 20L Temizlik ve Hijyen Ürünleri / Özel Ürünler arasındadır. Şunu unutmayınki yılların tecrübesi ve kalitesi olan Eczacıbaşı havuz kimyasalları havuz suyu berraklaştırıcı (Konsantre Su Berraklaştırıcı)dır. Yüzme havuzlarınızda kullanımı ise havuzun kaç ton su aldığına bağlıdır. Havuz suyundaki mineral ve çevreden gelen etkenleri parçalayarak havuz arıtma sistemi olan havuz filitresinde biriktirmesini sağlar.

Etkisini Nezaman gösterir?

Bu sayade havuz suyuna sizin daha az etki etmenize ve filitrenin daha aktif çalışmasını sağlar.Havuzun kullanımın yoğun olduğu günlerde havuzunuza atıldığı zaman akşam üzeri görünen bulanıklığı önler ve giderir.Havuz suyunun daha berrak ve parlak görünmesini sağlar.Havuz dezenfeksiyona yardımcı olur,havuz suyunu dezenfekte eder.Yapısı gereği kullanımı olan diğer havuz kimyasallarına yardımcı olur. 100 m3 havuz suyu için yaklaşık 1000-1500 mL kullanılması gereklidir. Kullanıma bağlı havuzda 1 veya 2 kez kullanılması önerilir.

Daha yüksek tonajlı havuzlar için miktar için havuz firma yetkilisine sorulması istenmektedir. Bu işlemler neticesinde filitrede birikicek kirlilik yüzünden daha temiz bir havuz için filitrenin haftada en az bir kez ters yıkama yapılması öneriyoruz.

Gaziantep Havuzculuk ve Gaziantep havuz kimyasallari

Sagliginiz bizim icin onemli uygun fiyat avantajlatini kacirmayin, kaliteyi ucuza alin!